Aktuální info z Jedničky

PRIMA ZÁVĚR S JEDNIČKOU ZÍTRA 2. 6. 2024 PROBĚHNE.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

          

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE JEDNIČKA POŘÁDÁ V RÁMCI 30. ROČNÍKU KRÁLOVÉDVORSKÉHO FILMOVÉHO FESTIVALU
VÝTVARNOU SOUTĚŽ NA TÉMA:

KOUZLO FILMŮ

Propozice ke stažení zde

Pozor! Spouštíme přihlašování na Zájmové kroužky 2023/2024! Letos je možné přihlásit se pouze online přes klientské centrum. Odkaz naleznete zde: https://ddmdvurkralove.cz.iddm.cz/prihlaseni (případně využijte odkaz „Klientské centrum“ na našem webu)

Na této stránce si vytvoříte svůj účet, přes nějž se budete přihlašovat a spravovat svůj profil, hlásit sebe či své děti do kroužku (později na akce či tábory) provádět platby a podobně. Vše funguje intuitivně, postupujete obdobně jako při běžném nákupu na eshopu. Pokud si i tak nebudete vědět rady, podrobný návod naleznete ZDE:https://ddmdvurkralove.cz/wp-content/uploads/2023/06/navod-prihlaseni.pdf

Pozor! Přihlašování do kroužků, které probíhají na ZŠ Bílá Třemešná a na ZŠ 5. května bude spuštěno 4. 9. 2023

Těšíme se na Vaše přihlášky!

Zajímavý projekt Hájenka – environmentální centrum Dvůr Králové nad Labem se týká i DDM Jednička.
Jeho realizace by přinesla další možnosti mimoškolních (i školních) aktivit a kvalitního trávení volného času v souladu s přírodou, a to pro děti, mládež i dospělé. Přírodovědné kroužky, turistika, chovatelství a pěstitelství, volnočasové akce nebo příměstské tábory na Hájence by nabízely nové možnosti zájmové činnosti a rozvoj vzdělávacích aktivit.
Seznamte se s projektem a zapojte se do dotazníkového šetření na adrese https://forms.gle/E761CGvEr4z8Gfvw7 nebo pomocí QR kódu

DDM1 – Dům dětí a mládeže Jednička Vás vítá na svých stránkách.

Nabízíme vám širokou možnost využití volného času, rozvíjení talentu, získávání nových poznatků, vědomostí, dovedností, ale i kamarádů. Nabídka je určena nejen předškolákům a školákům, ale také studentům a dospělým. Během školního roku nabízíme řadu kroužků v oblasti hudby, výtvarné výchovy, přírodovědy, sportu a tance, techniky a dalších.

Na setkání se těší pracovníci DDM Jednička

DDM Jednička se zapojuje do celostátního projektu Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR! Navštivte portál Volný čas v čase koronaviru, který obsahuje množství nápadů, návodů a lekcí z různých oborů a pro různé věkové kategorie.

TÁBORY

  • Pro malé i velké
  • Zajímavé a netradiční cíle
  • Rozumná fyzická náročnost
  • Cenová dostupnost

FOTOGALERIE

Již několik let vkládáme fota na Zonerama.com, je to velice rozsáhlá galerie fotografií ale hlavně památka na akce, tábory, kroužky a vše další, co se u nás událo.

FACEBOOK

Všichni co k nám do DDM1 chodí mají svůj Facebook, proto tam nemůžeme chybět. Přidejte si naši stránku do oblíbených a dostávejte aktuální informace.

INSTAGRAM

Všichni co k nám do DDM1 chodí mají svůj Instagram, proto tam nemůžeme chybět. Sleduj co se u nás děje. 🙂