KÓD – SV 01

POVÍDÁLEK – pro děti 4-7 let

Cílem kroužku Povídálek je rozvoj komunikačních schopností a dovedností u dětí předškolního věku. Zábavnou formou budou s dětmi realizovány sluchové, zrakové a pohybové hry. Zaměříme se na rozvoj slovní zásoby a motoriky mluvních orgánů. Součástí každé lekce bude dechové cvičení a aktivity k podpoře jemné motoriky. Kroužek je vhodný i pro děti, u kterých byla zjištěna narušená komunikační schopnost. Upozornění: nejedná se o cílené vyvozování hlásek

Úterý 17:00–18:00 hodin
Vedoucí p. Bc. Kateřina Hlaváčková
Cena: 600 Kč za rok

Úvodní informativní schůzka 2. 10. 2018 v 17:00

Přihláška na kroužek zde.

KÓD – SV 03

MODERÁTORSKÝ KROUŽEK – pro děti od 9 let

Pracovat v rádiu nebo moderovat akci není jen tak! V našem kroužku se seznámíte s dovednostmi, které k moderování patří, naučíte se základním technikám práce s hlasem, vyzkoušíte si práci s mikrofonem, čeká vás audio a video trénink, nahrávání a stříhání textů a hudby, modelové situace. Seznámíte se s prací televizního a rozhlasového moderátora, naučíme se zpracovávat různá zajímavá témata, dostanete příležitost spolupodílet se na uvádění různých akcí DDM Jednička, a pokud budeme úspěšní, uslyšíte se a uvidíte v některém z regionálních rádií či v TV. Připravíme besedu s profesionálními moderátory, DJ´s a dalšími osobnostmi. Kroužek povede moderátorka Českého rozhlasu HK s dlouholetými zkušenostmi z vysílání na rádiu Černá Hora.

Středa 16:30–18:00 hodin
Vedoucí p. Blanka Malá a Mgr. Iveta Hanušová
Cena: 750 Kč za rok

Úvodní informativní schůzka 3. 10. 2018 v 16:30

Přihláška na kroužek zde.

KÓD – SV 05

VESELÁ VAŘEČKA – pro děti 3.-6. třída

Kroužek Veselá vařečka je zaměřený na základy vaření. Děti si vyzkouší vařit tradiční, ale i méně tradiční jídla. Seznámí se s cenami surovin a postupy přípravy jídel a složením základních surovin. Během celého roku si povedou svou vlastní kuchařku. Seznámí se také se základy stolování a skládání ubrousků.

Čtvrtek 16:30–17:30 hodin
Vedoucí p. Kateřina Macháčková
Cena: 750 Kč za rok

Úvodní informativní schůzka 4. 10. 2018 v 16:30

Přihláška na kroužek zde.